יוחאי מיטל

יוחאי נמנה על מחלקת המכרזים והמחלקה המסחרית במשרד יוסי לוי ושות׳.

יוחאי עוסק בדיני מכרזים, משפט מסחרי ומיזוגים ורכישות, ובמימון פרויקטים, אנרגיה, ותשתיות במשרד. במסגרת עיסוקו במשרד, יוחאי מתמחה בטיפול בכל השלבים השונים של ההליך המכרזי, בדגש על מכרזי תחבורה, בינוי ותשתיות מורכבים ובפרויקטים של חשמל ואנרגיה מתחדשת, לצד מכרזי טכנולוגיה מורכבים ומכרזים לרכישת טובין וקבלת שירותים.

במסגרת פעילותו זו, מלווה יוחאי באופן שוטף ועדות מכרזים של גופים ציבוריים ובטחוניים ומסייע להן בכל שלבי ההליך התחרותי, לרבות ניסוח ועריכת המכרזים המקומיים והבינלאומיים וניהולן. כמו כן, מייעץ יוחאי לחברות פרטיות בהתנהלותן במכרזים ובנהלי רכש תחרותיים המפורסמים על ידי גופים ציבוריים או פרטיים שונים. הוא מלווה אותם באמצעות סיוע בגיבוש אסטרטגיית ניהול ועריכת המענה למכרז בהיבטים משפטיים ומסחריים כאחד, עריכת התקשרויות מוקדמות לצורך הגשת הצעות ניסוח חוזים, והסכמים נלווים, מתן חוות דעת משפטיות וניהול משא ומתן.

בנוסף, מתמחה יוחאי בתפר שבין מימון פרויקטים ודיני המכרזים, ובמיוחד בקשר לפרויקטים של שותפויות בין גופים ציבוריים וחברות מהמגזר הפרטי (PFI / BOT), והוא מייעץ ללקוחות המשרד בתחומי המשפט המנהלי והמשפט המסחרי, לרבות בליווי ביצוע הפרויקטים וההליכים המשפטיים הנלווים לכך.

לצד עבודה זו, יוחאי עוסק במתן שירותים משפטיים ללקוחות המשרד בארץ ובחו"ל בתחום המשפט המסחרי ודיני החברות, לרבות עריכת הסכמים שונים, ליווי עסקאות מסחריות וייעוץ משפטי שוטף.

לפני הצטרפותו למשרד, ייצג יוחאי את מדינת ישראל בפרויקט הרכבת הקלה הראשון בירושלים ובישראל, שם יעץ לגופים הרגולטוריים המפקחים על יישום הסכם הזיכיון וביצוע ותפעול הפרויקט על ידי הזכיין של הרכבת הקלה, וכן, ייצג את המדינה בהליכי בוררות הקשורים לפרויקט. כמו כן, יעץ לצוות ההיגוי של פרויקט הרכבת הקלה בקשר למכרזים בינלאומיים לפיתוח הפרויקט, וייעץ וליווה סוכנויות ממשלתיות שונות וגופים פרטיים שונים בתהליכי רכש תחרותיים.
במסגרת עיסוקו במשרד, יוחאי מייצג את מנהל הרכש של משרד הביטחון בהליכי רכש תחרותיים, וכן, גם את שותפות אלקטרה סולל בונה אגירה שאובה גלבוע בפרויקט להקמת תחנת הכוח באגירה שאובה בגלבוע.

יוחאי הוא מגשר מוסמך, נשיא אמריטוס של הקהילה הצעירה של בית הכנסת ישורון בירושלים וחבר-משקיף לשעבר בוועד המנהל שלו. בעבר, שימש כעוזר הוראה בפקולטה למשפטים באוניברסיטה העברית וכסטודנט למשפטים, התנדב בעמותת "ידיד" ובעזרה לנוער בסיכון, במסגרת הקליניקה המשפטית "דיני רחוב".

צור קשר

yochaim@ljlaw.co.il

054-9554713

Vcard

השכלה

תואר ראשון במשפטים, האוניברסיטה העברית, 2009
תואר ראשון בסוציולוגיה ואנתרופולוגיה (בהצטיינות), האוניברסיטה העברית, 2004