אריק דובינסקי

יועץ מיוחד

אריק דובינסקי הינו עורך דין בכיר במשרד יוסי לוי ושות'. אריק מתמחה בפרויקטי בניה מורכבים, בעיקר בתחומי האנרגיה הקונבנציונאלית והמתחדשת, משאבים והתחבורה. לאריק ניסיון מקומי ובינלאומי בייעוץ ללקוחות לאורך כל תקופת הפיתוח של פרויקט הבניה, החל ממכרז, ניסוח החוזה הראשי ומשא ומתן, סיוע לרכש ועד ייעוץ אסטרטגי במהלך ביצוע הפרויקט וטיפול בתביעות קשורות.

אריק ייצג יזמים, חברות פרוייקט, קבלנים, יועצים וספקים בקשר עם ביצוע מגוון רחב של פרויקטים בתחום האנרגיה והתשתיות. כמה דוגמאות אחרונות כוללות ליווי הקמת תחנות כוח תרמו-סולאריות, תחנות פוטו-וולטאיות, חוות רוח, תחנות כוח מחזור משולב וקוגנרציה, מתקני טיפול בפסולת, מתקני התפלה וטיפול במים וקווי ההולכה. בנוסף הוא בעל ניסיון בהקמת בתי חולים ומבנים טכנולוגים, כגון מרכזי נתונים ומרכזים לוגיסטים.

לאריק יש נסיון משמעותי בייעוץ ללקוחות רב-לאומיים במגוון רחב של הסכמי הפרויקט, כולל הסכמי תכנון ובנייה, הסכמי EPC, EPCM, FIDIC , הסכמי תפעול ותחזוקה ארוכי טווח, הסכמי אספקת הנדסה וטכנולוגיה, הסכמי רכישת חשמל וגז טבעי, הסכמי תחבורה ומסמכי פרויקט אחרים.

טרם הצטרפותו למשרד, אריק שימש כיועץ משפטי בחברות אנרגיה והתפלה גלובליות וליווה נכסי אנרגיה מרובים, החל מתהליך הפיתוח ועד למימון, הקמה, תפעול, תחזוקה ובסופו של דבר העברתם או מכירה.

בשל ניסיונו בעבודה עם לקוחות מספרד, אריק מוביל את הדסק הספרדי של המשרד. הוא מייצג חברות ספרדיות המבצעות פרויקטים למגזרי אנרגיה, תעשייה, נפט וגז, ספקים של שירותים מיוחדים לפרויקטים תעשייתיים ויצרני חומרים. אריק מוביל מספר מיזמים והשקעות מסחריות של חברות ישראליות בספרד. הוא חבר בלשכת המסחר ישראל ספרד.

צור קשר

arikd@ljlaw.co.il

03-5102491

Vcard

השכלה

תואר ראשון במשפטים אוניברסיטת מנצ'סטר, אנגליה, 2003
תואר שני במשפטים אוניברסיטת ברקלי, ארה"ב , 2004