משרד יוסי לוי ושות׳ הוקם בשנת 1992, ומזה שנים, הוא מדורג בין צמרת המשרדים בישראל בשורה ארוכה של תחומים. המשרד מתמחה במגוון גדול של תחומי המשפט, ובהם – תחרות והגבלים עסקיים, תשתיות ומימון פרויקטים, משפט מינהלי, דיני מכרזים, תובענות ייצוגיות, ליטיגציה מנהלית ומסחרית מורכבת, נדל"ן ומקרקעין, תכנון ובניה, מיזוגים ורכישות, תקשורת ודיני עבודה.
המשרד מדורג באופן תדיר על ידי המדריכים המובילים והנחשבים בישראל ובעולם (בהם Legal 500, IFLR1000, Dun's 100, Global Chambers, BDI Code) כמשרד עילית מוביל בתחומי ההגבלים העסקיים, תשתיות ומימון פרויקטים, משפט מנהלי, תובענות ייצוגיות ותקשורת .
המשרד מייצג באופן קבוע חברות ציבוריות ופרטיות מהמובילות במשק, תאגידים בינלאומיים וחברות זרות, חברות ממשלתיות, משרדי ממשלה ותאגידים סטטוטוריים. רבים מלקוחות המשרד מלווים על ידו למעלה מ-26 שנים, החל משנותיו הראשונות.

אנחנו מאמינים בעבודה קשה ובלתי מתפשרת עבור הלקוחות שלנו. אנחנו לא יודעים לעגל פינות ולבצע קיצורי דרך. אנחנו מאמינים בצלילה לפרטים, בהבנה וניתוח מעמיקים של ההליך, בהפיכת כל אבן עד למטרה ובפריצת דרכים חדשות ויצירתיות עבור הלקוחות שלנו.
כך גם אנחנו בוחרים את עורכי הדין שלנו: סקרנים, מוכשרים, מקצוענים, חסרי פשרות, טוטאליים, יצירתיים ופורצי גבולות.
אנחנו מאמינים כי הנכס העיקרי של המשרד הוא ההון האנושי – הידע והניסיון שהצטברו אצל השותפים ועורכי הדין, המקצוענות, חוסר הפשרות וההירתמות המוחלטת לעמידה לצידו של הלקוח, הם אלה המבדילים את המשרד מאחרים.

קרדיט
תנאי שימוש באתר | כל הזכוית שמורות ליוסי לוי ושות׳ 2024