אסף הדני

שותף

אסף הוא שותף במחלקת הליטיגציה של משרד יוסי לוי ושות׳.

אסף מתמחה במתן שירותים משפטיים במגוון רחב של סכסוכים המערבים סוגיות שונות בליטיגציה מסחרית, תאגידית, מנהלית, ובתחום ההגבלים העסקיים. אסף אף רכש ניסיון ומומחיות מיוחדת בייצוג לקוחות המשרד בהליכים של בוררויות בינלאומיות בפני מוסדות בוררות בינלאומיים שונים, ובפרט בפני ה-ICC.

אסף מייצג מגוון רב של לקוחות בתחומים עסקיים רבים מתחומי התעשייה, הבניה, התשתיות, האינטרנט, המסחר המקוון, ניירות ערך, היי-טק ועוד.

במהלך שנות עבודתו במשרד ייצג אסף את לקוחות המשרד בפני כל הערכאות, בפרט בבתי המשפט המחוזיים ובפני בית המשפט העליון, ולרבות בהליכים משפטיים מורכבים אשר כללו במקביל הליכים מנהליים והליכים במדינות זרות.

על הלקוחות אותם מלווה אסף נמנים גופים ציבוריים ופרטיים גדולים בעולם כגון: General Electric, Alstom, LG, קרן Two-Sigma, קבוצת אלקטרה, קבוצת שיכון ובינוי, קבוצת בזק, קבוצת דסנר, רשות שדות התעופה בישראל, חברת נתיבי ישראל, חברת נתיבי איילון בע"מ ועוד.

ההליכים המשמעותיים בהם ייצג אסף כוללים, בין השאר:
ייצוג חברת אלסטום וחברת ג'נרל אלקטריק בתביעה בסך של כ-4 מיליארד ₪ שהוגשה על ידי חברת החשמל לישראל, וכן בתובענה ייצוגית בסך של כ- 2.5 מיליארד ₪, שתיהן בגין טענות אודות השתייכות החברות לקרטל GIS עולמי;
ייצוג חברת אלסטום וחברת ג'נרל אלקטריק בפני בית הדין להגבלים עסקיים;
ייצוג חברת Two Sigma בבוררות של לשכת המסחר הבינלאומית מול חברת EDF EN בגין סכסוך בין בעלי מניות;
ייצוג שותפות אלקטרה סולל בונה אגירה שאובה גלבוע בבוררות של לשכת המסחר הבינלאומית (ICC) מול תאגיד Kyungdong הקוריאני, בקשר עם תחנת הכוח באגירה שאובה בגלבוע;
ייצוג יצרני אלקטרוניקה בינלאומיים בתובענה ייצוגית בגין טענות למעורבות בקרטלים.

טרם הצטרפותו למשרדנו, התמחה אסף בבית המשפט העליון תחת כבוד השופט (בדימוס) פרופ' יורם דנציגר.
לאחר התמחותו, עסק אסף במיזוגים ורכישות וייצג חברות הרשומות רישום כפול למסחר בפני רשות ניירות הערך האמריקנית. בנוסף לכך, ייצג בנקי השקעות בינלאומיים בהליכי הנפקה ואיגוח.
בנוסף, אסף חבר באגודה ההתנדבותית של בוגרי אוניברסיטת סטנפורד, ובמסגרת זו הוא תורם להליך המיון של מועמדים לתוכניות האקדמיות השונות של האוניברסיטה.

צור קשר

asafh@ljlaw.co.il

03-5102491

Vcard

תחומי עיסוק

שנת הסמכה

2009, ישראל

השכלה

תואר ראשון במשפטים, האוניברסיטה העברית, 2008
תואר שני במשפטים וכלכלה, אוניברסיטת סטנפורד, 2011 – התכנית הבינלאומית ללימודי משפטים, מלגת ג'ון אולין.